fbpx O samorządzie terytorialnym z okazji jego 25-lecia | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

O samorządzie terytorialnym z okazji jego 25-lecia

Staraniem Wydawnictwa Cum Laude ukazała się książka „O samorządzie terytorialnym z okazji jego 25-lecia”, która jest owocem konferencji naukowej pt „Pozycja ustrojowa samorządu terytorialnego. 25 lat po reformie . Badania de lege lata i de lege ferenda” zorganizowanej przez Koło Naukowe WPiA UG oraz Koło Naukowe Prawa Konstytucyjnego UWr.

Recenzentem owej publikacji został prof. UG, dr hab. Radosław Giętkowski, a redaktorem były prezes Koła Naukowego Prawa Administracyjnego WPiA UG Adrian Łaga.

Niniejsza publikacja zawiera osiem artykułów naukowych poświęconych tematyce polskiego samorządu terytorialnego. Stanowi ona podsumowanie konferencji zorganizowanej w dniach 14-15 maja 2015 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Książka dostępna będzie w bibliotece Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, jak i również bibliotece Uniwersytetu Gdańskiego.

Projekt okładki i strony tytułowej:
Piotr Szostek; na okładce wykorzystano grafikę Szymona Postracha.

publikacja
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski