fbpx XXII Letnia Szkoła Biotechnologii | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

XXII Letnia Szkoła Biotechnologii

Rozpoczęła się rekrutacja na XXII edycję Letniej Szkoły Biotechnologii organizowanej przez Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Tegoroczna edycja odbywa się we współpracy z projektem "MOBI4Health - Centre of Molecular Biotechnology for Healthy Life - Biotech solutions bringing health to living organisms and environment supported by mass spec-focused research platform", realizowanym w MWB.

Konferencja odbędzie się  w dniach od 5 do 9 lipca 2016 r. w Centrum Pałacowo-Konferencyjne „Osada Danków” w Wielimowo niedaleko miejscowości Miłomłyn.

Podczas konferencji swoje referaty wygłoszą prelegenci z kraju i zagranicy. Uczestnicy konferencji wezmą udział w cyklu wykładów poświęconych badaniom, innowacjom i najnowszym osiągnięciom na polu biotechnologii.

Wśród potwierdzonych prelegentów znajdują się:

• dr Paweł Żołnierkiewicz (UK)
  • dr hab. Izabela Święcicka (POL)
  • dr Imrich Barak (SVK)
  • dr Marco Moracci (ITA)
  • prof. Africa Gonzalez–Fernandez (ESP)
  • prof. Douglas B. Weibel (USA)
  • dr Rachna Sadana (USA)
  • prof. David L. Lewis (USA)
  • dr Kathryn T. Wheeler (USA).

Oficjalnym językiem szkoły jest język angielski.

Szczegółowy program konferencji zostanie zamieszczony wkrótce na stronie szkoły letniej: www.bss.ug.edu.pl.

Rejestracja jest otwarta do końca maja 2015 r. lub do wyczerpania miejsc.

Zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów, naukowców zainteresowanych zdobyciem wiedzy o najnowszych osiągnięciach biotechnologicznych, którzy pragną nawiązać współpracę badawczą z czołowymi instytucjami naukowo-badawczymi z Polski i zagranicy.

MOBI4

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski