fbpx Seminarium pt. „Znaczenie przestrzeni publicznej w kształtowaniu tożsamości miasta i mieszkańców” | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

Katedra Geografii Ekonomicznej Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na seminarium naukowe organizowane w ramach działalności Centrum RECOURSE

Temat seminarium: „Znaczenie przestrzeni publicznej w kształtowaniu tożsamości miasta i mieszkańców”.

Prelegenci: prof. Tomasz Nawrocki i dr Krzysztof Bierwiaczonek (Instytut Socjologii, Uniwersytet Śląski).

Czas: 11 maja 2016 r. (środa), godz. 13:00

Miejsce: Gdańsk-Oliwa, ul. Bażyńskiego 4, Katedra Geografii Ekonomicznej UG, sala B 214

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski