fbpx Prof. Bogdan Nogalski z Wydziału Zarządzania UG Doktorem Honoris Causa Politechniki Śląskiej | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

Miło nam poinformować, że 20 maja 2016 r. odbyła się w Gliwicach uroczystość nadania tytułu Doktora Honoris Causa Politechniki Śląskiej prof. dr. hab. Bogdanowi Nogalskiemu z Wydziału Zarządzania UG. Tytuł ten został przyznany Profesorowi Bogdanowi Nogalskiemu za twórczy i uznany dorobek naukowo-badawczy w dyscyplinie nauki o zarządzaniu, istotny wpływ na rzecz rozwoju polskiej przedsiębiorczości i gospodarki oraz intensywne i pełne życzliwości wspieranie rozwoju młodych kadr naukowych, w tym pracowników Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej.

Gratulacje Profesorowi złożyli m.in. Magnificencja Rektor prof. dr hab. Bernard Lammek oraz Rektor Elekt prof. UG dr hab. Jerzy Gwizdała.

Foto Marek Szum / Politechnika Śląska 1Foto Marek Szum / Politechnika Śląska 2Foto Marek Szum / Politechnika Śląska 3Foto Marek Szum / Politechnika Śląska 4
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski