fbpx Innowacja jest kobietą - VI edycja konkursu | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Innowacja jest kobietą - VI edycja konkursu

Do 30 czerwca 2016 r. trwa nabór wniosków w ramach szóstej edycji konkursu Innowacja jest kobietą, którego organizatorem jest Fundacja Kobiety Nauki. Celem konkursu jest wyłonienie innowacyjnego autorskiego lub współautorskiego rozwiązania technologicznego lub koncepcji wdrożenia już opracowanego rozwiązania.

Zgodnie z regulaminem konkursu, kompletne zgłoszenie musi zawierać następujące dokumenty:

• CV z uwzględnieniem osiągnięć naukowych
  • krótki opis projektu (do 1 strony)
  • opis implementacji (do 1 strony).

W VI edycji konkursu przyznane zostaną dwie nagrody. Zwycięskie wynalazki będą prezentowane podczas Międzynarodowych Targów Pomysły, Wynalazki, Nowe Produkty iENA 2016 w Norymberdze.

Zgłoszenia należy przesyłać mailem na adres kontakt@kobietynauki.org. Organizatorki konkursu proszą o dodanie do maila tematu KONKURS.

Strona internetowa konkursu Innowacja jest kobietą

Innowacja jest kobietą
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski