fbpx Wykręciliśmy 34 375 km kilometrów dla UG! | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Wykręciliśmy 34 375 km kilometrów dla UG!

Zakończył się konkurs "Kręć kilometry dla UG" (zorganizowany w ramach European Cycling Challenge), w którym licznie brali udział studenci i pracownicy naszej uczelni. Pierwsze miejsce wykręcił Mateusz Knitter pokonując 2252 km, drugie miejsce Mirosław Grabowicz z 1542 km, a trzecie Joanna Stundzis - 1428 km.

Dla laureatów JM Rektor UG ufundował nagrody: dla zdobywcy pierwszego miejsca rower o wartości 2000 zł (Kross Level B1), drugiego - akcesoria rowerowe o wartości 600 zł i trzeciego - akcesoria o wartości 400 zł. Dla 50 osób z najwyższymi wynikami, którzy kręcili dla UG, przygotowaliśmy okolicznościowe koszulki!

Wszystkie nagrody wręczane będą 12 czerwca 2016 r. o 11:15 na scenie na zbiegu ulic Rajskiej i Heweliusza podczas Finału European Cycling Challenge. Osoby uprawnione do odbioru koszulki niech poszukują stoiska z flagą UG. Po uroczystości zapraszamy na XX Wielki Przejazd Rowerowy 2016.

Warto dodać, że Gdańsk zajął pierwsze miejsce na European Cycling Challenge (825 550 km), a Uniwersytet Gdański - drugie wśród szkół.

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za udział! I zachęcamy do rowerowego stylu życia!

Patronem honorowym konkursu i fundatorem nagród był JM Rektor UG, prof. dr hab. Bernard Lammek.
Organizatorem wydarzenia było Akademickie Centrum Kultury UG ALTERNATOR.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski