fbpx Venture Day 2016 | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Venture Day 2016

Centrum Transferu Technologii UG serdecznie zaprasza na konferencję Venture Day 2016, która odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2016 r. w Gdańsku (Olivia Business Centre). Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Uniwersytet Gdański jest partnerem akademickim wydarzenia.

Już 17-18 listopada odbędzie się w Gdańsku konferencja Venture Day, na której spotykają się praktycy środowiska R&D, naukowcy, przedstawiciele funduszy venture capital, przedsiębiorcy poszukujący innowacyjnych rozwiązań i startupy.

Polecamy, więcej informacje na stronie: http://gdansk.ventureday.pl

W tym roku konferencja Venture Day ma dwie odsłony – 17 i 18 listopada 2016 r. organizatorzy zapraszają do Gdańska, a 30 listopada do Warszawy.

W programie edycji gdańskiej znajdą się następujące wydarzenia, m.in.:

• prelekcje dotyczące zagadnień związanych z komercjalizacją innowacyjnych rozwiązań, transferem technologii do biznesu oraz wsparciem rozwoju innowacji w przedsiębiorstwach
  • indywidualne spotkania pomysłodawców z inwestorami zorganizowane w formule Speed Dating
  • networking dający możliwość swobodnej rozmowy, dyskusji i nawiązywania nowych kontaktów.

Venture Day 2016 ma na celu stworzenie unikalnej przestrzeni do wymiany informacji, dzielenia się doświadczeniem oraz budowania relacji pomiędzy ludźmi związanymi z innowacjami przedstawicielami funduszy VC, CVC i private equity, pracownikami działów i ośrodków badawczo-rozwojowych, przedsiębiorcami, naukowcami, startupowcami oraz przedstawicielami korporacji.

Kluczowym elementem Venture Day są indywidualne spotkania pomysłodawców z inwestorami oraz szefami działów R&D poszukującymi ciekawych, innowacyjnych rozwiązań. W spotkaniach biorą udział pomysłodawcy, których projekty zgłoszone na konferencję spotkały się z zainteresowaniem inwestorów. Indywidualne spotkania odbywają się w przyjaznej, nieformalnej atmosferze i mają charakter swobodnej rozmowy przy kawie. Ich celem jest nawiązanie kontaktu i ocena możliwości rozpoczęcia współpracy. Wszystkie spotkania w ramach Speed Datingu trwają nie dłużej niż 20 minut i odbywają się według harmonogramu przygotowanego przez Organizatorów.

Zgłoś projekt: http://gdansk.ventureday.pl/zglos-projekt

Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Gdańskiego chętnie udzieli wszelkiej pomocy związanej ze zgłaszaniem projektów na konferencję zainteresowanym pracownikom UG.

venture day
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski