fbpx Open Access Info Day na Uniwersytecie Gdańskim | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Open Access Info Day na Uniwersytecie Gdańskim

23 października 2018r. odbyło się seminarium Open Access Info Day na Uniwersytecie Gdańskim, które zostało zorganizowane wspólnie przez Biuro Nauki UG, Bibliotekę Uniwersytetu Gdańskiego oraz Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed w ramach Międzynarodowego Tygodnia Otwartego Dostępu. Seminarium otworzyła Pani dyrektor Biblioteki UG - mgr Grażyna Jaśkowiak oraz Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą – prof. dr hab. Piotr Stepnowski.

Uczestnicy seminarium mieli okazję zapoznać się z tematyką otwartego dostępu do publikacji naukowych oraz danych badawczych, a także z możliwościami systemu Baza Wiedzy UG.

Open Access Info DayOpen Access Info DayOpen Access Info DayOpen Access Info Day
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Justyna Sikorska
Treść wprowadzona przez: Justyna Sikorska