fbpx Paweł Nowicki w gronie laureatów Studenckiego Nobla na Pomorzu | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Paweł Nowicki w gronie laureatów Studenckiego Nobla na Pomorzu

Paweł Nowicki student prawa na Wydziale Prawa i Administracji UG zajął drugie miejsce w regionalnym finale Konkursu na najlepszego studenta w Polsce – Studencki Nobel 2014. Gratulujemy!

Podczas regionalnej gali finałowej konkursu  nagrodzono najlepszych studentów na pomorskich uczelniach i przyznano tytuł Laureata Regionalnego najwszechstronniejszemu i najzdolniejszemu studentowi w województwie pomorskim. Najlepsza studentką w regionie wybrana została Małgorzata Ostrowiecka ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.

Paweł Nowicki, który zajął drugie miejsce w konkursie , studiuje prawo na WPiA UG. Jest też  Laureatem  Regionalnym Studenckiego Nobla w regionie pomorskim w roku 2012 i 2013, uczestnikiem programu ERASMUS na Uniwersytecie w Sheffield w Wielkiej Brytanii, jest także autorem wielu prac badawczych, publikacji, referatów oraz uczestnikiem  krajowych i międzynarodowych konferencji naukowych. Działa w wielu fundacjach i stowarzyszeniach. Jest członkiem m.in. Polskiego Czerwonego Krzyża i Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Instruktor Wykładowca Kolegium Sędziów, aktywny członek chóru Redemptoris. Angażuje się w akcje charytatywne. Interesuje się sportem, literaturą, podróżami.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Sebastian Zaborowski
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz