fbpx Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki z kategorią A | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki z kategorią A

Komitet Ewaluacji Jednostek Naukowych przyznał Wydziałowi Matematyki Fizyki i Informatyki UG kategorię naukową A. Gratulujemy!

Komitet Ewaluacji Jednostek Naukowych jest organem opiniodawczo-doradczym Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, którego podstawowym zadaniem, jest kompleksowa ocena działalności naukowej lub badawczo- rozwojowej jednostek naukowych w odniesieniu do standardów międzynarodowych. W wyniku oceny, jednostki naukowe są klasyfikowane do jednej z czterech kategorii: A+ - poziom wiodący w skali kraju, A – poziom bardzo dobry, B - poziom akceptowalny z rekomendacją wzmocnienia działalności naukowej oraz C - poziom niezadowalający.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Sebastian Zaborowski
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz