fbpx SAP Introductory Week w Katedrze Informatyki Ekonomicznej | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

SAP Introductory Week w Katedrze Informatyki Ekonomicznej

Katedra Informatyki Ekonomicznej gości wykładowców z University Competence Center z Monachium podczas SAP Introductory Week.

SAP ERP jest aktualnie najbardziej popularnym systemem klasy  ERP (Enterprise Resource Planning) na świecie. Z systemem powiązana jest ogólnoświatowa inicjatywa akademicka - SAP University Alliance prowadzona  na ponad 1500 uniwersytetach na całym świecie (w tym 12 w Polsce) dla ponad 250 tys. studentów i  ponad 17 tys. wykładowców z dziedziny informatyki ekonomicznej.

SAP Introductory Week stwarza Katedrze Informatyki Ekonomicznej (KIE) UG okazję do rozwoju kadry naukowo-dydaktycznej, wzbogacenia i unowocześnienia oferty dydaktycznej KIE oraz jednostek z  innych uczelni,  poszerzenia międzynarodowej współpracy kadry i studentów informatyki ekonomicznej.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Sebastian Zaborowski
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz