fbpx Zwycięska praca w Konkursie Prac Magisterskich im. Jana Józefa Lipskiego | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Zwycięska praca w Konkursie Prac Magisterskich im. Jana Józefa Lipskiego

Grzegorz Sierocki został laureatem ogólnopolskiego Konkursu Prac Magisterskich im. Jana Józefa Lipskiego, w którym wyróżniani są młodzi ludzie, podejmujący w swych pracach problemy humanistyki i wykazujący wrażliwość na kwestie społeczne.  Zwycięska praca jest zatytułowana: „Tożsamość, zagrożenie, śmierć – obraz gehenny wojennej w literaturze polskich Żydów” i została napisana pod kierunkiem prof. UG, dra hab. Dariusza Konrada Sikorskiego z Instytutu Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa UG (kierunek: Dziennikarstwo i komunikacja społeczna).

Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się w Pałacu Staszica w Warszawie w dniu 25 czerwca br

dr Beata Czechowska - Derkacz
rzecznik prasowy Uniwersytetu Gdańskiego.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Sebastian Zaborowski
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz