fbpx Stacja Biologiczna Wydziału Biologii UG zaprasza na wystawę „Skarby Bałtyku” | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Stacja Biologiczna Wydziału Biologii UG zaprasza na wystawę „Skarby Bałtyku”

Wśród eksponatów znajda się różne typy skał, które znaleźć można na morskim brzegu, skamieniałości oraz bursztyn bałtycki. Do najciekawszych okazów, prezentowanych w trakcie wystawy, należeć będą bryłki bursztynu z zatopionymi owadami oraz innymi drobnymi zwierzętami i szczątkami roślin (inkluzjami), udostępnionymi przez Muzeum Inkluzji w Bursztynie UG.

Wystawę będzie można obejrzeć już w najbliższy weekend 16 i 17 sierpnia w godz. 10:00 – 18:00.  Bilety w cenie 10 zł (normalny) oraz 5 zł (ulgowy) do nabycia w trakcie imprezy. Dla rodzin przewidziano zniżki.

Stacja Biologiczna Wydziału Biologii UG, ul. Ornitologów 26, Gdańsk, Górki Wschodnie

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz