fbpx Prezydent Gdańska w Radiu MORS | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Prezydent Gdańska w Radiu MORS

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, przyjął zaproszenie do Studia Radia MORS i blisko godzinnego wywiadu. Współorganizator strajku studenckiego na UG w 1988 roku opowiada m.in. o tym jakby teraz zareagował na strajk i co Gdańsk robi, żeby być atrakcyjnym dla studentów i absolwentów wyższych uczelni.

Premierowa emisja audycji Gość Radia MORS, w której rozmawiamy z prezydentem Gdańska już dziś, 10 grudnia o godzinie 21:00. Wybrany na piątą kadencję Paweł Adamowicz, były prorektor ds. studenckich Uniwersytetu Gdańskiego musiał się zmierzyć z trudnymi pytaniami o darmowe Wi-Fi, darmową komunikację miejską, perspektywy pracy w Gdańsku i warunki mieszkaniowe na jakie mogą liczyć ludzie dopiero rozpoczynający pracę. Autor wywiadu, Jan Białostocki nie pominął także jednego z głównych tematów zakończonej niedawno kampanii wyborczej czyli budżetu obywatelskiego.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wejścia na stronę – www.mors.ug.edu.pl  już dzisiaj o 21:00. Powtórki nadamy w czwartek o 10:04, piątek o 21:00, sobotę o 08:05 oraz poniedziałek o 19:05! Żeby słuchać naszej audycji zalecamy korzystać z Winamp. Do usłyszenia!
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz