fbpx Noc Biologów 2015 | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Noc Biologów 2015

Warsztaty, wycieczki, doświadczenia i wykłady, prawie 200 godzin zajęć w 8 godzin zegarowych składać się będzie na kolejną edycję Nocy Biologów, która odbędzie się 9 stycznia. .

Na Wydziale Biologii UG "Noc Biologów" rozpocznie się już o godzinie 13:00 warsztatami dla najmłodszych (5-12 lat) pt. "Zimowe zagadki przyrody". Pozostałe imprezy zaplanowano od 16:00 do 21:00. O godzinie 17:00 pracownicy Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Gdańsku - Oliwie zapraszają na nocną wycieczkę po Ogrodzie. Na Noc Biologów zaprasza równiez Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed. (Więcej o atrakcjach przygotowanych przez biotechnologów).

Studenci, doktoranci oraz pracownicy Wydziału Biologii UG oraz Oliwskiego ZOO przygotowali 50 tematów z dziedziny biologii, które zaprezentują na 99 imprezach. Zaplanowane są wykłady, projekcje filmów, pokazy, warsztaty, gry dydaktyczne i konkursy.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz