fbpx Konkurs na Staże Brukselskie rozstrzygnięty | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Konkurs na Staże Brukselskie rozstrzygnięty

Natalia Chalińska, studentka Wydziału Ekonomicznego UG wygrała konkurs na Staże Brukselskie. Gratulujemy!

Staż trwać będzie trzy miesiące, od lutego do kwietnia 2015 r. Przebiegać będzie wg następujących zasad: trzy miesiące w biurze poselskim Posła do Parlamentu Europejskiego Jarosława Wałęsy w Brukseli, przez okres trwania stażu stażysta otrzymywać będzie 1000 euro miesięcznie brutto, jako pokrycie kosztów zamieszkania, podróży i zakwaterowania. W rekrutacji mogli uczestniczyć studenci zainteresowani kwestiami polityki europejskiej, budżetu UE, polityki społecznej, polityki spójności i Partnerstwa Wschodniego. Odbyty staż za zgodą Dziekana Wydziału - zostanie uznany jako praktyka  obowiązkowa wynikająca z kierunku kształcenia.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz