fbpx Instytut Konfucjusza przy Uniwersytecie Gdańskim | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Instytut Konfucjusza przy Uniwersytecie Gdańskim

Wszyscy, którzy chcieliby poznać Państwo Środka mogą to uczynić dzięki Instytutowi Konfucjusza przy Uniwersytecie Gdańskim.

Już w kwietniu w ofercie Instytutu Konfucjusza przy Uniwersytecie Gdańskim pojawią się liczne zajęcia edukacyjne, które przybliżą wszystkim chętnym chiński język, kulturę i zwyczaje.

Na wszystkich rodzajach kursów obowiązują zniżki dla pracowników oraz studentów Uniwersytetu Gdańskiego (zniżka wynosi odpowiednio 10% i 5%).Uczestnicy zajęć otrzymają od Instytutu wszelkie niezbędne materiały dydaktyczne, oraz konieczną pomoc w zakupie podręczników, do 10. kwietnia zapisy będą przyjmowane na maila haifeng.fu@ug.edu.pl  oraz pod nr tel.
731741228 a po 10. kwietnia na maila d-jaskowski@o2.pl

W zależności od grup zajęcia będą odbywać się w godzinach popołudniowo-wieczornych lub w weekendy na UG. Kursy odbywają się w grupach nie większych niż 15 osób. Warunkiem organizacji poszczególnych kursów jest zgromadzenie minimalnej ilości kursantów (10 osób). Dla zainteresowanych osób możliwa jest także organizacja zajęć indywidualnych.

Instytut Konfucjusza jest organizacją powołaną do życia przez Chińskie Państwowe Biuro Międzynarodowej Promocji Języka Chińskiego (Hanban). Od czasu powstania pierwszego Instytutu w Seulu ponad 10 lat temu, Instytuty Konfucjusza zajmują się promocją języka i kultury Chin, organizując liczne kursy, wykłady i zajęcia, prowadzone przez doskonale przeszkoloną kadrę wyznaczoną i zatwierdzoną przez Hanban.

Microsoft Office document icon konfucjusz.doc71.5 KB
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz