fbpx Santander Universidades na Uniwersytecie Gdańskim | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Santander Universidades na Uniwersytecie Gdańskim

Uniwersytet Gdański od 2012 roku należy do sieci uczelni Santander Universidades. W ramach tej współpracy studenci i pracownicy UG mogą korzystać m. in. z  programów wymiany studenckiej, staży oraz programów stypendialnych. Z ofertą Santander Universidades będzie można zapoznać się w dniach 12- 21 maja na trzech wydziałach naszej uczelni.

Programu realizowany jest w Polsce przez Bank Zachodni WBK. Obecnie ze środków przyznanych w ramach Santander Universidades realizowane następujące przedsięwzięcia na UG: na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki projekt dra. Piotra Arłukowicza pt. "Mobilna Fabryka Innowacji"; na Wydziale Filologicznym projekty:  „Wpływ globalizacji na rękodzieło Indian Quichua"; „Spanish Loanwords in American Slang" przyznawane są także nagrody za ponadprzeciętne wyniki w nauce.

Z ofertą projektu będzie można zapoznać się w godzinach 10:00 – 15:00 na następujących Wydziałach:
12 maja – Wydział Zarządzania
13 maja – Wydział Filologiczny
21 maja - Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki

Biuro Zarządzania Krajowymi Projektami Naukowymi UG na dedykowanej mu stronie www na bieżąco informuje o przedsięwzięciach i współpracy w ramach programu Santander Uniwersidaes: http://ug.edu.pl/nauka_i_rozwoj/badania_naukowe/projekty_krajowe/santander_universidades
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz