fbpx Szkolenia z zakresu pisania tekstów naukowych | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Szkolenia z zakresu pisania tekstów naukowych

Trzy dwudniowe szkolenia z zakresu pisania tekstów naukowych odbędą się w dniach:

• 16-17 listopada 2015 r. w Krakowie – grupa zaawansowana,
  • 18-19 listopada 2015 r. w Krakowie – grupa początkująca/średnio zaawansowana,
  • 20-21 listopada 2015 r. w Krakowie – grupa początkująca/średnio zaawansowana.

Grupa początkująca/średnio zaawansowana: dla doktorantów, post-doków posiadających małe doświadczenie (lub jego brak) w pisaniu tekstów naukowych w jęz. angielskim i w publikowaniu tekstów w międzynarodowych/anglojęzycznych czasopismach naukowych i innych wydawnictwach.

Grupa zaawansowana: dla doświadczonych naukowców i starszej kadry naukowej; osób posiadających umiarkowane lub znaczące doświadczenie w pisaniu tekstów naukowych i w publikowaniu w międzynarodowych/ anglojęzycznych czasopismach naukowych i innych wydawnictwach.

Zapisy prowadzone są do 28 października 2015 r. przez internetową bazę szkoleń. Należy się zapisywać tylko na jeden z podanych terminów!

Zapisów można dokonać po zalogowaniu się na swoje konto i po wejściu w zakładkę „Rekrutacja-Rekrutacja na szkolenia”.

Osoby nieposiadające konta w bazie muszą najpierw takie konto założyć. Osoby, które zapiszą się w bazie na to szkolenie w podanym terminie, wezmą udział w rekrutacji, podczas której wyłoniona zostanie lista osób przyjętych na szkolenie.

Szkolenia będą się odbywać w języku angielskim. Od uczestników oczekuje się biegłej znajomości języka angielskiego.

Uczestnicy:

• pracownicy naukowi zatrudnieni na umowę o pracę w jednostce naukowej posiadającej siedzibę na terenie RP, zamieszkali w Polsce,
  • doktoranci z jednostek naukowych posiadających siedzibę na terenie RP, zamieszkali w Polsce,
  • absolwenci studiów doktoranckich do 12 miesięcy po zakończeniu studiów – przez co rozumie się osoby, które uzyskały stopień doktora, a od momentu jego nadania nie upłynęło 12 miesięcy.

Szkolenia są bezpłatne. Organizator zapewnia wszystkim uczestnikom wyżywienie podczas szkolenia, a także nocleg osobom spoza miasta, w którym odbywa się szkolenie. Dojazd na szkolenie uczestnicy organizują we własnym zakresie i na własny koszt.

Kontakt: Agnieszka Konopka, tel.: 22 311 84 27, e-mail: konopka@fnp.org.pl.

Pełna informacja na stronie FNP.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski