fbpx Przedstawiciele Uniwersytetu Oceanograficznego w Guangdong w Chinach gościli na Wydziale Oceanografii i Geografii | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

Przedstawiciele Uniwersytetu Oceanograficznego w Guangdong w Chinach gościli na Wydziale Oceanografii i Geografii UG rozmawiano m.in. o współpracy w zakresie dydaktyki oraz nauki.

Obie strony są zainteresowane wymianą kadry dydaktycznej, wymianą studentów oraz organizacją wspólnych inicjatyw, np. naukowych szkół letnich. Delegacja zwiedziła m.in. laboratoria Instytutu Oceanografii oraz Stację Morską w Helu wraz z fokarium i mikromuzeum - Dom Morświna.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz