fbpx Jan Patok członkiem Komisji ds. Wychowania Fizycznego Zarządu Głównego AZS | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jan Patok członkiem Komisji ds. Wychowania Fizycznego Zarządu Głównego AZS

Miło nam poinformować, iż Jan Patok, nauczyciel Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Gdańskiego został członkiem Komisji ds. Wychowania Fizycznego Zarządu Głównego AZS.

W skład Komisji wchodzą przedstawiciele różnych uczelni polskich. To szacowne i profesjonalne grono kierowników i nauczycieli akademickich SWFiS jest ciałem doradczym i opiniotwórczym w sprawie szeroko rozumianej kultury fizycznej oraz promocji sportu studenckiego w uczelniach. Zadaniem tej Komisji będzie również wypracowanie form pracy z młodzieżą akademicką w perspektywie wyzwań współczesności.

Gratulujemy powyższego wyróżnienia!

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz