fbpx Szlachetna paczka – pomóc możemy wszyscy | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Szlachetna paczka – pomóc możemy wszyscy

Mija kolejny tydzień naszej zbiórki. Jest nam w tym roku wyjątkowo trudno, ponieważ pragniemy pomóc aż dwóm bardzo potrzebującym i licznym rodzinom.

Wielu z Was pomogło nam w tym zadaniu, dzięki czemu mogłam w ten weekend zamówić dla 11-osobowej rodziny Pani Beaty nową pralkę, a dla 4-osobowej rodziny Pani Magdy kuchenkę gazową, dzięki której może w tym roku upiec dzieciom ciasto na Boże Narodzenie. Z całego serca Wam za to dziękujemy!

Przed nami niestety jeszcze kilka punktów na liście potrzeb "naszych rodzin". Cały czas dramatycznie brakuje nam żywności oraz środków czystości. Potrzebujemy również pieluch (do 25 kg.) oraz chusteczek nawilżających dla Karola, który cierpi na porażenie mózgowe. Rodzina Pani Beaty potrzebuje też ręczników i koców na zbliżającą się zimę. Bardzo chciałybyśmy również zakupić kołdry dla dzieci Pani Magdy, ponieważ tej zimy nie mają pod czym spać. Nie marzymy już nawet o zakupie roweru dla 15-letniego Piotra...

Gorąco apelujemy do wszystkich osób, którym nie jest obojętny los tych rodzin o wsparcie naszej akcji! Wszystkie dary, jak i pieniądze zbieramy do czwartku, 10 grudnia 2015 r. w pokojach A210 lub A206 oraz w holu Wydziału Biologii.

koordynator zbiórki
Agnieszka Felczykowska