fbpx Piękno matematyki - wystawa prac plastycznych | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Piękno matematyki - wystawa prac plastycznych

Wystawa dzieł sztuki inspirowanych matematyką

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy dzieł sztuki inspirowanych matematyką, która znajduje się w budynku Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki UG (Gdańsk, ul. Wita Stwosza 57).

Uroczyste otwarcie wystawy prac plastycznych inspirowanych matematyką autorstwa uczniów i pracowników Zespołu Szkół Plastycznych w Gdyni, przygotowanej z okazji Roku Matematyki na Pomorzu, odbędzie się w czwartek, 17 grudnia 2015 r. o godz. 11:30.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Prace będzie można oglądać w godzinach otwarcia budynku do 29 lutego 2015 r. Informacje o wydarzeniu na stronie Roku Matematyki na Pomorzu.

Piękno matematyki
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski