fbpx Oferta stypendialna sułtana Brunei dla zagranicznych studentów na studia i, ii i iii stopnia | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

Biuro Obsługi Studentów Zagranicznych otrzymało ofertę dotyczącą możliwości uzyskania stypendium na studia I, II i III stopnia fundowane przez sułtana Brunei w ramach współpracy pomiędzy Polską a Sułtanatem Brunei.

Szczegółowe informacje odnośnie warunków i procedury ubiegania się o stypendium znajdują się w załącznikach.

Dodatkowe pytania na temat oferowanych stypendiów należy kierować bezpośrednio do fundatorów na adres: scholarchip@moe.gov.bn.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski