fbpx Zaproszenie dla absolwentów prawa do akcji PACZKA PRAWNIKÓW | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Zaproszenie dla absolwentów prawa do akcji PACZKA PRAWNIKÓW

Stowarzyszenie WIOSNASZLACHETNA PACZKA zapraszają absolwentów kierunku prawo do ogólnopolskiej akcji pro bono - PACZKA PRAWNIKÓW.

Do 15 stycznia 2016 r. można zgłaszać chęć do udziału w projekcie na www.szlachetnapaczka.pl.

Patronami akcji są NRAKIRP, a głównym partnerem medialnym: Dziennik Gazeta Prawna.

Od 15 lat SZLACHETNA PACZKA pomaga ludziom w trudnej sytuacji życiowej. W tym roku potrzebujący otrzymają kolejny impuls do zmiany swojego życia – wsparcie w postaci pomocy prawnej. Rok temu odbyła się pierwsza edycja tej akcji pod nazwą WIOSNA Prawników.

W tym roku akcja zmienia kształt – jeden prawnik pracuje z wybraną przez siebie rodziną i pomaga jej rozwiązać problem prawny. Prawnik sam wybiera rodzinę, której chce pomóc, na podstawie opisu jej problemu. Pracę z rodziną prawnik rozpoczyna pod koniec stycznia 2016 roku.

Zgłoszenia od radców prawnych i adwokatów przyjmowane są za pośrednictwem strony www.szlachetnapaczka.pl.

Akcja będzie przeprowadzona w ponad 30 miastach w całej Polsce.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski