fbpx Zwycięska fotografia autorstwa studentki Uniwersytetu Gdańskiego | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Zwycięska fotografia autorstwa studentki Uniwersytetu Gdańskiego

Miło nam poinformować, że pani Marta Rosa, studentka Uniwersytetu Gdańskiego, została jedna z laureatek konkursu miasta Gdańska na zdjęcie do kalendarza na rok 2016.

Miasto Gdańsk po raz kolejny zorganizowało konkurs fotograficzny w związku z wydaniem kalendarza, tym razem na rok 2016. Temat przewodni to – „Wszystkie oblicza Oliwy”.

Zdjęcie autorstwa pani Marty Rosy, studentki pierwszego roku studiów magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, zostało wybrane zwycięską fotografią sierpnia. Kalendarz został stworzony wspólnie z fanami miasta Gdańska w mediach społecznościowych. Gratulujemy!

Więcej zdjęć pani Marty Rosy można zobaczyć na stronie: http://www.martarosa.pl/

dr Beata Czechowska-Derkacz, rzecznik prasowy Uniwersytetu Gdańskiego

wyróżniona fotografia