fbpx Międzynarodowy Dzień Antropologii | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Międzynarodowy Dzień Antropologii

18 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Antropologii. Tego dnia (czwartek) członkowie Studenckiego Koła Naukowego "Mozaika" działającego przy Katedrze Kulturoznawstwa UG serdecznie zapraszają na lokalne świętowanie!

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną wydarzenia jakie miały miejsce podczas badań antropologicznych, w których studenci wzięli udział - w Ekwadorze, na Syberii, w Skandynawii, a także na Mazowszu i na Kociewiu. Przewidujemy także ciekawe dyskusje i wspólne aktywności.

Do zobaczenia w czwartek, 18 lutego 2016 r. o 15:00 w sali 4.69 (III piętro w budynku Wydziału Filologicznego, ul. Wita Stwosza 55).

world anthropology day 2016
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski