fbpx Dni Kariery® | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Dni Kariery®

AIESEC Gdańsk pragnąc pomóc studentom w rozpoczęciu ścieżki zawodowej po raz kolejny organizuje targi Dni Kariery®.

Już 3 marca 2016 r. (czwartek) na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego od godziny 9.00 do 17.00 odbędą się jedne z największych targów pracy, praktyk i staży. Studenci wszystkich trójmiejskich uczelni oraz absolwenci będą mogli porozmawiać z ponad 40 firmami, skonsultować swoją drogę kariery i CV w Strefie Doradztwa Zawodowego oraz odpocząć i przejrzeć oferty w Strefie ChillOut.

Rejestracja na Dni Kariery® odbywa się na stronie www.dnikariery.pl, gdzie można pobrać bezpłatny bilet uprawniający do wejścia na targi.

Więcej informacji na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1517026815273238/

PDF icon plakat_dni_kariery.pdf6.1 MB
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski