fbpx Szkoła letnia na Uniwersytecie Södertörn w Sztokholmie | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Szkoła letnia na Uniwersytecie Södertörn w Sztokholmie

Od 15 do 23 czerwca 2016 roku na Uniwersytecie Södertörn w Sztokholmie odbędzie się organizowana pod patronatem Rady Państw Morza Bałtyckiego szkoła letnia pod tytułem “Cultural Memory of Europe: East and West”. Zajęcia prowadzone będą w języku angielskim.

Wykłady i warsztaty szkoły letniej organizowane są przez Centrum Studiów Bałtyckich i Europy Wschodniej (CBEES) Uniwersytetu Södertörn i przeznaczone są dla doktorantów i magistrantów kierunków humanistycznych i społecznych. Wykładowcami są naukowcy i wybitne osobistości z całego regionu bałtyckiego.

Uniwersytet Gdański jest partnerem tego projektu, a jednym z koordynatorów szkoły letniej jest prof. UG, dr hab. Kazimierz Musiał z Instytutu Skandynawistyki i Lingwistyki Stosowanej UG.

Aplikacje można składać do 15 marca 2016 r. na stronie organizatora: http://www.sh.se/beegs_summer_schools.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski