fbpx Zastępca Ambasadora USA z wizytą na Uniwersytecie Gdańskim | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Zastępca Ambasadora USA z wizytą na Uniwersytecie Gdańskim

23 marca 2016 r. odbyło się spotkanie reprezentantów Uniwersytetu Gdańskiego oraz Zastępcy Szefa Misji Stanów Zjednoczonych w Polsce, Johna C. Lawa. Władze Rektorskie reprezentowali Prorektor ds. Rozwoju i Finansów, prof. Mirosław Szreder oraz Prorektor ds. Nauki, prof. Grzegorz Węgrzyn, a Władze Wydziału: Dziekan Wydziału Filologicznego, prof. UG, dr hab. Andrzej Ceynowa oraz Dyrektor Instytutu Anglistyki i Amerykanistyki, prof. UG, dr hab. Marek Wilczyński. Po spotkaniu John C. Law poprowadził wykład dla studentów na Wydziale Filologicznym zatytułowany „Stosunki polsko-amerykańskie i wybory prezydenckie w USA”.

Biogram Zastępcy Ambasadora USA, Johna C. Lawa znajduje się na stronie Ambasady USA w Polsce

viceambasador USAviceambasador USA
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski