fbpx Spotkanie EBSCO Information Services | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Spotkanie EBSCO Information Services

W imieniu Biblioteki Uniwersytetu Gdańskiego oraz EBSCO Information Services zapraszamy na spotkanie w dniu:

19 kwietnia 2016 (wtorek) w godzinach od 10:30 do 15:30 w auli Biblioteki UG, ul. Wita Stwosza 53, 80-308 Gdańsk

Podczas spotkania zostanie przedstawiona wizja na temat systemów bibliotecznych (zarówno komercyjnych jak i Open Source), narzędzi efektywnego udostępniania zasobów bibliotecznych, nowościach EBSCO w zakresie książek elektronicznych, baz danych i serwisów. Będzie możliwość wymiany doświadczeń i uwag w swobodnej atmosferze w czasie przerwy kawowej i lunchu.

Program spotkania

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału do wtorku 14 kwietnia 2016 drogą mailową na adres email: rwlodarczyk@ebsco.com

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Iwona Kuklińska
Treść wprowadzona przez: Iwona Kuklińska