fbpx Wręczenie świadectw na zakończenie kursu j. angielskiego przez Prorektor ds. Kształcenia prof. UG, dr hab. Annę Machnikowską. | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

W sobotę 21 maja 2016 roku odbyło się uroczyste zakończenie kursu języka angielskiego dla studentów obcokrajowców Uniwersytetu Gdańskiego, którzy zostali przyjęci na studia na zasadach obowiązujących obywateli polskich. Świadectwa ukończenia kursu wręczyła Prorektor ds. Kształcenia prof. UG, dr hab. Anna Machnikowska.

Kurs został zorganizowany z inicjatywy Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki przez Studium Języków Obcych UG, a lektorem prowadzącym zajęcia była mgr Ewa Mrozek. Zajęcia w wymiarze
45 godzin odbywały się w semestrze letnim. Projekt został dofinansowany przez Prorektor
ds. Kształcenia prof. UG, dr hab. Annę Machnikowską oraz Prorektora ds. Studenckich prof. UG,
dr hab. Józefa Arno Włodarskiego.

Podczas sobotniej uroczystości świadectwa ukończenia kursu języka angielskiego na poziomie A2 otrzymali: Karolina Bebesh (studentka Dziennikarstwa), Veronika Germanovich (studentka Biotechnologii) oraz Alena Kardzialuk (studentka Zarządzania małym przedsiębiorstwem).

Serdecznie gratulujemy!

Wręczenie nagródWręczenie nagródWręczenie nagródWręczenie nagródWręczenie nagródWręczenie nagródWręczenie nagródWręczenie nagród
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Sebastian Zaborowski
Treść wprowadzona przez: Andrzej Żurawik