fbpx Drugi Dzień Doktowykładowcy | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Drugi Dzień Doktowykładowcy

Zapraszamy wszystkich na Drugi Dzień Doktowykładowcy, który odbędzie się w piątek, 10 czerwca 2016 roku. Podczas wydarzenia wysłuchają Państwo godzinnych wykładów, podczas których doktoranci Wydziału Filologicznego UG zaprezentują swoje zainteresowania badawcze.

Program:

• 9:15 Maciej Ciemny / Dzisiejsza fotografia prasowa a klasyczne zasady kompozycji fotograficzne
  • 10:30 Michał Grochowski /Comics Code Authority - cenzura w komiksie
  • 11:45 Aneta Wadowska / Szekspirowskie szaleństwo na płótnie
  • 13:00 Piotr Maksymowicz / Nędza uszczęśliwiona W. Bogusławskiego - F. Bohomolca z muzyką M. Kamieńskiego. Sceniczna funkcja muzyki w pierwszej polskiej operze na deskach teatru publicznego.

Podczas seminarium czeka na Państwa poczęstunek, czyli darmowa kawa, herbata, czekoladki oraz truskawki.
Sala nr 1.47 "starego" budynku Wydziału Filologicznego (Gdańsk-Oliwa, ul. Wita Stwosza 55).

Do zobaczenia!

II doktodzien