fbpx Piotr Walczak członkiem Zarządu Głównego AZS | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Piotr Walczak członkiem Zarządu Głównego AZS

Od 10 do 11 czerwca 2016 r. w Warszawie odbył się XXVI Zjazd Akademickiego Związku Sportowego. Podczas zjazdu odbyły się wybory do Zarządu Głównego AZS na kadencję 2016 – 2018.

W wyborach znakomity wynik osiągnął Piotr Walczak. Prezes AZS Uniwersytet Gdański został wybrany na członka Zarządu Głównego AZS z najlepszym wynikiem w Polsce! (136 głosów za na 142 możliwe!).

W zarządzie znalazł się również inny przedstawiciel z Gdańska – dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej - prof. dr hab. inż. Krzysztof Wilde.

Prezesem Zarządu Głównego AZS został wybrany prof. dr hab. inż. Tadeusz Słomka - Rektor AGH Kraków.

PDF icon Wyniki wyborów532.44 KB
zjazd AZS 1zjazd AZS 2zjazd AZS 3zjazd AZS 4zjazd AZS 5