fbpx Współpraca UG i BZ WBK | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Współpraca UG i BZ WBK

3 listopada 2016 r. została podpisana umowa o współpracy między Uniwersytetem Gdańskim i Bankiem Zachodnim WBK S.A.

BZ WBK m.in. przedstawi UG informacje na temat swoich produktów i usług finansowych oraz – na mocy odrębnego porozumienia – ofertę skierowaną do pracowników, doktorantów, absolwentów i studentów UG.

UG rozważy m.in. wsparcie BZ WBK w zakresie rozpowszechniania informacje o produktach i usługach, udostępniając informację pracownikom, doktorantom, studentom oraz absolwentom UG. Rozpowszechniana również będzie informacja dedykowana programowi Santander Universidades oraz przekaże propozycje tematów prac dyplomowych, magisterskich i doktorskich o tematyce bankowej lub związanej bezpośrednio z BZ WBK.

Umowę ze strony uczelni podpisał Prorektor ds. Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego, prof. dr hab. Krzysztof Bielawski, zaś ze strony banku - pełnomocnik Banku Zachodniego WBK S.A. Wojciech Myślecki.

BZ WBK 1BZ WBK 1BZ WBK 1
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski