fbpx Prof. Beata Pastwa-Wojciechowska odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

Postanowieniem Prezydenta RP Andrzeja Dudy prof. Beata Pastwa-Wojciechowska z Wydziału Nauk Społecznych UG została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla rozwoju nauki polskiej oraz osiągnięcia w pracy naukowo-badawczej i dydaktycznej.

W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odznaczenie wręczył minister Andrzej Dera. Uroczystość odbyła się 13 października 2017 roku w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.

prof. Beata Pastwa-Wojciechowska 1prof. Beata Pastwa-Wojciechowska 2prof. Beata Pastwa-Wojciechowska 3
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Grzegorz Konik
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski