fbpx Uniwersytet Gdański na targach w Sheffield | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Uniwersytet Gdański na targach w Sheffield

Dnia 2 listopada 2017 r. odbyły się targi uczelni zagranicznych Global Opportunities & Exchanges Fair na Uniwersytecie w Sheffield w Wielkiej Brytanii, podczas których promowały się uczelnie z całej Europy. Polska była reprezentowana przez studenta Uniwersytetu Gdańskiego z Wydziału Prawa i Administracji Patryka Wawrzkiewicza, przebywającego aktualnie w Sheffield na wymianie w ramach programu Erasmus+.

Polska jako kierunek wymiany cieszyła się dużym zainteresowaniem uczestników targów, szczególnie porównując do krajów regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Wśród osób pragnących odbyć wymianę zagraniczną byli głównie studenci z Wielkiej Brytanii oraz południa Europy, a także osoby z polskimi korzeniami.

W trakcie targów padło wiele pytań o możliwość studiowania w języku angielskim. Fakt że Patryk Wawrzkiewicz studiuje wyłącznie po angielsku na kierunku European Business Administration, dodatkowo zachęcał do podjęcia wymiany z UG.

Global Opportunities & Exchanges Fair na Uniwersytecie w Sheffield w Wielkiej Brytanii. Przedstawiciel UG - Patryk Wawrzkiewicz

Global Opportunities & Exchanges FairGlobal Opportunities & Exchanges FairGlobal Opportunities & Exchanges FairGlobal Opportunities & Exchanges Fair
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Justyna Sikorska
Treść wprowadzona przez: Justyna Sikorska