Do 16 czerwca 2018 r. przyjmujemy zapisy na certyfikowany kurs j. polskiego dla cudzoziemców | Serwis główny UG

Zapraszamy też na Szkołę Letnią Języka Polskiego.

W Centrum Kultury i Języka Polskiego dla Cudzoziemców Uniwersytetu Gdańskiego uczą się wszyscy zainteresowani nauką języka polskiego i poznawaniem kultury polskiej.

Organizujemy liczne kursy języka polskiego w trakcie roku akademickiego, a także szkoły letnie i szkoły zimowe. Kursy skierowane są do osób w różnym wieku i należących do różnych grup zawodowych (m.in. pracowników biznesu). Odbywają się one w siedzibie Uniwersytetu Gdańskiego (Campus Oliwa) lub w siedzibie pracodawcy kierującego na kurs.

Kadra centrum to doświadczeni nauczyciele akademiccy oraz doktoranci Wydziału Filologicznego UG z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu cudzoziemców.

W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze metody dydaktyczne, tak by nasze zajęcia były atrakcyjne i skuteczne.

Centrum Kultury i Języka Polskiego dla Cudzoziemców Uniwersytetu Gdańskiego organizuje również egzaminy certyfikatowe z języka polskiego jako obcego.

Najbliższy termin:
21–22 lipca 2018 r. (egzamin na poziomie B1 i B2 w grupie dostosowanej do potrzeb osób dorosłych)

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie WWW centrum

Kontakt do kierownika CKiJP: prof. UG, dr hab. Aneta Lewińska, tel. 572 727 556

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski