Student UG w jury 61. Krakowskiego Festiwalu Filmowego

Igor Dąbrowski, student Wiedzy o Filmie i Kulturze Audiowizualnej i członek DKF UG Miłość Blondynki zasiada w tegorocznym międzynarodowym jury 61. Krakowskiego Festiwalu Filmowego w sekcji International Federecion of Film Societies FICC JURIES 2021.

 

61. Krakowski Festiwal Filmowy odbywa się w  dniach od 30 maja do 6 czerwca 2021 roku równolegle w krakowskich kinach i w Internecie. Krakowski Festiwal Filmowy to jedno z najstarszych i najważniejszych na świecie wydarzeń poświęconych filmom dokumentalnym, animowanym i krótkometrażowym fabułom. W tym roku w programie znajdzie się 170 filmów z całego świata, w tym ponad 100 premier światowych i polskich, a festiwal odbędzie się równolegle w kinach i w Internecie!

Igor Dąbrowski, student II roku Wiedzy o Filmie i Kulturze Audiowizualnej na Uniwersytecie Gdańskim zasiądzie w jury podczas 61. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Na co dzień realizuje dźwięk na planach filmowych oraz w ramach DKF „Miłość Blondynki”. Interesuje się wszystkimi aspektami dźwięku oraz jego zastosowaniem w filmie.

Plakat
Julia Bereszczyńska / Zespół Prasowy UG