Wirtualna szkoła letnia „Ocean Sustainability”

plakat

Dołącz do wirtualnej szkoły letniej „Ocean Sustainability” organizowanej przez SEA-EU! Tydzień spotkań pełnych wrażeń (nie tylko naukowych) odbędzie się od 13 do 17 września.

W programie znajdziecie zagadnienia dotyczące zrównoważonego rozwoju oceanów, narracji oceanicznych, problematyki sektora morskiego, mikroplastiku i wielu innych. Format Open Space pozwoli Wam wnieść własne pomysły na to, jak możemy przezwyciężyć morskie wyzwania w przyszłości. Z kolei sesja networkingowa z lokalnymi firmami z miast SEA-EU będzie szansą na zapoznanie się z aspektem praktycznym pracy w sektorze morskim.

Wydarzenie jest doskonałą okazją dla młodych badaczy i ekspertów z całego sojuszu SEA-EU do integracji i wymiany poglądów na temat przyszłości naszych oceanów. Zachęcamy wszystkich studentów studiów II stopnia i studiów doktoranckich/szkół doktorskich do rejestracji. Udział jest bezpłatny.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w szkole letniej?

Wystarczy wypełnić formularz na stronie https://sea-eu.org/wp-content/uploads/2021/07/Registration_SEA_EU_SummerSchool2021-1.docx  oraz wysłać go do pod adres press_seaeu@kms.uni-kiel.de do 5 września.  

Wstępny program wydarzenia dostępny http://sea-eu.org/wp-content/uploads/2021/07/Preliminary_schedule_SummerSchool.pdf

Dodano przez: Zespół Prasowy UG