GTS zaprasza na monodram i koncerty

Gdański Teatr Szekspirowski zaprasza:

na spektakl:

 

oraz koncerty. Będzie ich dużo, na najwyższym poziomie. A przede wszystkim - każdy znajdzie coś dla siebie.

 • Muniek i Przyjaciele - tutaj coś dla fanów T.Love. Muniek Staszczyk zagra z przyjaciółmi największe przeboje grupy, oczywiście nie tylko. To wieczór pełen wspomnień i nieznanych dotąd opowieści, które wybrzmią ze sceny w rodzinnej atmosferze.

12 lutego, 20:00

bilety: 79-109 zł

https://teatrszekspirowski.pl/event/muniek-i-przyjaciele/

 

 • Maja Kleszcz, B.L.UES - poema Bogdana Loebla - Maja Kleszcz to jedna z najbardziej oryginalnych polskich wokalistek. Natomiast Mariusz Wilczyński to wybitny reżyser animacji, malarz i performer. Połączyła ich miłość do twórczości Tadeusza Nalepy i kultowych tekstów Bogdana Loebla (m.in. „Kiedy byłem małym chłopcem”, „Rzeka dzieciństwa”, „Modlitwa”). Usłyszymy więc bardzo oryginalne interpretacje m.in. znanych utworów Breakoutu i zobaczymy animacje tworzone na żywo przez absolutny autorytet w swojej dziedzinie.
  17 marca, 20:00

bilety: 100-150 zł 

https://teatrszekspirowski.pl/event/maja-kleszcz-b-l-ues-poema-bogdana-loebla/

 • Fisz Emade Tworzywo - znana w Trójmieście grupa powraca na naszą scenę. Po ogromnym sukcesie podwójnego albumu „Ballady i Protesty”, podobno w swojej formie życiowej, jeśli chodzi o koncerty.
  24 marca, 20:00
  bilety: 99-119 zł
  https://teatrszekspirowski.pl/event/fisz-emade-tworzywo/
 • Laboratorium Pieśni - również ponownie na naszej scenie. Koncertowa premiera najnowszej płyty pieśniarek związanych z Trójmiastem. Usłyszymy kolejne niezwykłe pieśni wywodzące się z różnych kultur, a także autorskie, intuicyjne kompozycji, o wyśnionych słowach, melodiach i opowieściach.
  2 kwietnia, 20:00
  bilety: 80 zł

https://teatrszekspirowski.pl/event/laboratorium-piesni/

 

 • Brodka, SADZA 2.0 - Brodka chyba nie wymaga większego wprowadzenia. Wraca do śpiewania po polsku i nadal rozwija swój coraz bardziej wyrazisty i oryginalny styl artystyczny.
  bilety: 109-119 zł
  6 kwietnia, 20:00
  https://teatrszekspirowski.pl/event/brodka/

 

GTS przygotował dla pracowników UG pulę biletów - szczegóły w załącznikach

Załączniki
Załącznik Rozmiar
My Way 500.82 KB
Koncerty 1.91 MB
oprac. ZP