GTS zaprasza na koncert "Laboratorium" - zniżka na bilety dla pracowników UG

Gdański Teatr Szekspirowski zaprasza 02.04.2023 na koncert grupy "Laboratorium". Dla pracowników UG zniżka 15%. kod podajemy w komunikatach dla pracowników. 

Kobiecy zespół pieśniarek związanych z Trójmiastem zaprezentuje na żywo kolejne niezwykłe pieśni wywodzące się z różnych kultur, a także autorskie, intuicyjne kompozycji, o wyśnionych słowach, melodiach i opowieściach. Przez blisko dziesięć lat działalności, Laboratorium Pieśni stało się jednym z wiodących przedstawicieli nurtu world music w Polsce.

Artystki śpiewają pieśni polifoniczne m.in. ukraińskie, bułgarskie, białoruskie, serbskie, albańskie, bośniackie i polskie, również przy akompaniamencie bębnów szamańskich i innych etnicznych instrumentów. Grupa ma na koncie kilka doskonale przyjętych w kraju albumów, a z koncertami i warsztatami zjeździła prawie całą Europę. Teraz Laboratorium Pieśni zaprasza na koncert celebrujący muzykę Świata i Kosmosu w Gdańsku!

"Jest taka pieśń, która zawsze na Ciebie czeka. Przypomina o tym, co najprostsze. Otwórz serce, poszerz zrozumienie, otwórz się na prapamięć tego, kim naprawdę jesteś. Jesteś pieśnią, a pieśń jest Tobą" - zapowiada Laboratorium Pieśni nową płytę „Hé oyáte”.

Więcej: Laboratorium Pieśni - Gdański Teatr Szekspirowski

Załączniki
Załącznik Rozmiar
Laboratorium 351.08 KB
oprac. ZP