W ramach projektu ReSEArch-EU realizowanego przez partnerów sojuszu SEA-EU, serdecznie zapraszamy na serię webinariów z cyklu "Community Driven Participatory Research and Education", podczas których zaprezentowane zostaną różne narzędzia zaangażowania społecznego poprzez model Science Shop.

Po pierwszym webinarium z cyklu, które odbyło się 24 kwietnia z gościem specjalnym z Bonn Science Shop - NORBERTEM STEINHAUSEM, w maju zapraszamy na kolejne webinaria:

a

Webinarium 2: Od współpracy do współtworzenia. Model Science Shop na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu

Prelegent: Anna Schmidt-Fiedler, koordynator ds. zaangażowania społeczności lokalnej

Data i godzina: 12 maja, 12.00-13.00

a

Webinar 3: Współtworzenie i crowdmapping jako narzędzia włączania społeczeństwa do planów adaptacji i łagodzenia zmian klimatu.

Prelegent: dr Joanna Morawska, Uniwersytet Gdański

Data i godzina: 15 maja, 12.00-13.00

Webinarium 4: Współpraca ze społecznością poprzez Science Shop

Prelegent: dr Emma McKenna, Queen's Belfast University

Data i godzina: 25 maja, 13.30-14.30

a

Jako ostatni z serii webinarów: Science Shop - Partycypacyjne badania naukowe i edukacja inspirowane przez społeczność w ramach projektu ReSEArch-EU, zapraszamy Państwa na wirtualne spotkanie pod tytułem:

Corvinus Science Shop: projekt kursu skoncentrowany na zaangażowanych społecznie badaniach i portfolio uczenia się

Prelegent: Dr Reka Matolay, Instytut Przedsiębiorczości i Innowacji, Budapeszt

Termin i godzina: 30 maja 2023, 13.00-14.00

Link do wydarzenia

Webinaria będą prowadzone w języku angielskim.

W razie pytań prosimy o kontakt z dr Joanną Morawską joanna.morawska@ug.edu.pl

Justyna Sikorska/ReSEArch - EU