Siatkówka dla każdego pracownika UG - zapraszamy!

Zapraszamy wszystkich entuzjastów siatkówki do dołączenia do naszej siatkarskiej reprezentacji pracowników Uniwersytetu Gdańskiego. Bez względu na Twój poziom zaawansowania, wiek czy płeć, odkryj z nami pasję do siatkówki!

Trenować będziemy w sali sportowej, znajdującej się na ul. Bażyńskiego 1a (CWFiS). Gramy w piątki w godz. 18.30-20.00.

Nasza drużyna przy okazji treningów będzie aktywnie przygotowywać się do kolejnej edycji Mistrzostw Polski Pracowników Uczelni Wyższych, które odbędą się w maju 2024 roku. To doskonała okazja, aby reprezentować Uniwersytet Gdański na krajowej arenie sportowej.

Dołącz do nas już teraz i przekonaj się, jak wspaniała może być przygoda z siatkówką na Uniwersytecie Gdańskim. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym graczem czy doświadczonym siatkarzem, czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami.

Nie zwlekaj! Dołącz do naszej siatkarskiej rodziny - razem będziemy się rozwijać, cieszyć się grą i budować przyjaźnie na Uniwersytecie Gdańskim.

Ruszamy  24 listopada 2023 roku.

Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie na adres mailowy w celu weryfikacji liczby osób:

natalia.skrzypkowska@ug.edu.pl

maksymilian.biniakiewicz@ug.edu.pl