Sportowy weekend - wracamy do ligowej rywalizacji!

1

Przed nami sportowy weekend w wykonaniu reprezentantów UG. W rozgrywkach ligowych rywalizować będą koszykarki AZS UG, siatkarki JohnnyBros AZS UG oraz futsaliści AZS UG. Zapraszamy!

Koszykarki AZS Uniwersytet Gdański w sobotnie popołudnie zmierzą się z zespołem z Wołomina, gdzie powalczą o cenne punkty. W pierwszym spotkaniu po wygraną sięgnęły zawodniczki UKS, pokonując dwoma punktami AZS UG.

Swoje pierwsze spotkanie w nowym roku rozegrają zawodniczki JohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański, które udadzą się do Warszawy, by zmierzyć się z miejscową Spartą. Siatkarki aktualnie zajmują 4. miejsce w tabeli II ligi.

Do rozgrywek Halowego Pucharu Polski w futsalu wkraczają zawodnicy Wojciecha Pawickiego, którzy w meczu wyjazdowym z KS Gniezno powalczą o awans do kolejnej rundy HPP.

Trzymamy kciuki za naszych sportowców i zapraszamy do kibicowania.

I LIGA KOSZYKÓWKI KOBIET

AZS Uniwersytet Gdański - UKS PWiK Huragan Wołomin