Weekend z kobiecym sportem akademickim

1

Siatkarskie derby Gdańska i walka o punkty koszykarek na wyjeździe - przed nami weekend z kobiecym sportem akademickim!

JohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański w najbliższą sobotę zmierzy się z Gedanią Gdańsk. Cel? Odnieść zwycięstwo i wypełnić halę przy ul. Kołobrzeskiej po brzegi. Jak będzie? Z pewnością nie zabraknie emocji, zwrotów akcji i efektownych piłek po obu stronach siatki. Wznosimy kobiecą siatkówkę w Trójmieście. Bądźcie z nami!

Drużyna koszykarek tym razem rozegra swoje spotkanie z ŁKS KK Łódź. Zawodniczki czeka podróż do Łodzi w walce o cenne punkty w ligowej tabeli.

Futsaliści mają pauzę od ligowego meczu. Większość zawodników będzie reprezentować Uniwersytet Gdański podczas turnieju półfinałowego Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu, który zostanie rozegrany w Toruniu w dniach 02-04.02.2024 r.

II LIGA PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET

JohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański - Gedania Gdańsk
03.02.2024 r. | godz. 18:30
Miejska Hala Sportowa, Gdańsk, ul. Kołobrzeska 61