Odkryj nową ofertę bezpłatnych kursów online organizowanych przez SEA-EU!

SEA-EU

Naucz się pisać i analizować prace naukowe, wykorzystywać Cele Zrównoważonego Rozwoju w swoich projektach lub współpracować w międzynarodowym zespole - ruszyły zapisy na kursy online Uniwersytetu w Kilonii, jednej z uczelni partnerskich SEA-EU. Wszystkie zajęcia są dostępne dla studentów UG bez żadnych opłat. Termin zapisów mija 9 kwietnia.

Szkolenia zostały stworzone z myślą o rozwoju potrzebnych kompetencji u studentów. Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim pod okiem mentora z Uniwersytetu w Kilonii. Wszystkie kursy zostały zaplanowane od kwietnia do lipca 2024 roku, w przypadku zgody władz wydziału istnieje możliwość zdobycia za nie punktów ECTS.

Academic Writing and Presenting in the Digital Space

pisanie

Think global, act local - the Inner Development Goals in practice

hands