Sportowy weekend z AZS UG

1

Walka o punkty w ligowej tabeli siatkarek, ostatni mecz w sezonie koszykarek, a także rozgrywki futsalistów na wyjeździe - zapraszamy na sportowy weekend z zespołami AZS UG.

Ostatni w sezonie mecz koszykarek AZS Uniwersytet Gdański. Zawodniczki trenera Włodzimierza Augustynowicza na własnym parkiecie zmierzą się z Grot F&F Automatyka Pabianice i powalczą o kolejne zwycięstwo na zakończenie sezonu 1 Ligi Koszykówki Kobiet.

Siatkarki JohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański w walce o punkty w ligowej tabeli powalczą z KSG Warszawa. W miniony weekend podopieczne trenera Rafała Murczkiewicza spisały się rewelacyjnie, przywożąc z Olsztyna 3 punkty.

Futsaliści na parkiet wybiegną w sobotni wieczór, by podjąć walkę z Toruńską Akademią Futsalu o tak ważne punkty w tabeli 1 ligi. TAF Toruń aktualnie znajduje się w strefie spadkowej. Natomiast nasi zawodnicy w ostatnim meczu z wyżej notowanym LSSS Lębork odnieśli cenne zwycięstwo, wygrywając spotkanie 6:1.

I LIGA KOSZYKÓWKI KOBIET

AZS Uniwersytet Gdański - Grot F&F Automatyka Pabianice

20.03.2024 r. | godz. 18:00

Miejska Hala Sportowa, Gdańsk, ul. Kołobrzeska 61

Transmisja na kanale YouTube Polski Związek Koszykówki

II LIGA PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET

JohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański - KSG Warszawa

23.03.2024 r. | godz. 16:00

Miejska Hala Sportowa, Gdańsk, ul. Kołobrzeska 61

Transmisja na kanale YouTube Fala Sportu TV

I LIGA FUTSALU MĘŻCZYZN

AZS Uniwersytet Gdański - TAF Toruń

23.03.2024 r. | godz. 18:00

Dokładna miejsce zostanie potwierdzone na facebooku drużyny: https://www.facebook.com/ugfutsalpl

Hala CKZiU nr 2, Gdańsk Orunia, ul. Smoleńska 5 lok. 7.

Hala GUMed, Gdańsk, ul. Dębowa 21

Transmisja online