Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki najlepszy w Międzywydziałowym Turnieju w siatkówkę plażową

Zespoły z różnych wydziałów zmierzyły się na plaży w Jelitkowie, walcząc w Międzywydziałowym Turnieju Siatkówki Plażowej o tytuł najlepszej drużyny na naszym uniwersytecie i puchar JM Rektora!

Turniej otworzył Prorektor ds. Jakości Kształcenia dr hab. Arnold Kłonczyński, prof. UG, który życzył powodzenia wszystkim drużynom.

Przy słonecznej pogodzie mogliśmy obserwować zmagania, których wyniki wyglądały tak:

1. Wydział Matematyki Fizyki i Informatyki (Jagoda Nagórska, Wiktoria Wnuk, Kamil Krasiński, Łukasz Bielawski)
  2. Wydział Ekonomiczny (Paweł Józwiak, Michał Kurek, Blanka Pliszka, Jakub Bomba, Wiktor Tur, Aleksander Tywoniuk)
  3. Wydział Prawa i Administracji (Michał Tworek, Adrian Musiał, Michał Ściesiński, Wiktor Jakiel)
  4. Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii (Mateusz Dynakowski, Franciszek Grochowalski, Antoni Gutowski, Tomasz Sikorski, Leon Węcławowicz, Piotr Golisowicz)
  5. Wydział Oceanografii i Geografii (Jan Bator, Krzysztof Krawczyk, Julia Poterała, Marcin Jadczyszyn, Martyna Kowalik, Dominik Zielmachowicz, Klaudia Stawska)
  6. Wydział Chemii (Hania Bublewicz, Piotr Wnęk, Zofia Baranowska, Mikołaj Zaborowski)
  7. Wydział Zarządzania (Patryk Wiśniewski, Antoni Szybisty, Łukasz Jankiewicz, Aneta Wawrzyniak, Agata Kuczmarska, Norbert Jeziorny, Weronika Starczewska)

Wszystkim startującym gratulujemy!

Dziękujemy Akademickiemu Związkowi Sportowemu za wsparcie i współorganizację turnieju! Na zwycięzców czekały fantastyczne nagrody od Uniwersyteckich Gadżetów oraz Klubokawiarni Index!

Piotr Patalas/CASiD