Otwarte wykłady ekonomiczne

Wydział Ekonomiczny, Sopot, ul. Armii Krajowej 119/121, Aula A
Organizator wydarzenia:
Wydział Ekonomiczny

Zapraszamy uczniów szkół średnich oraz wszystkich chętnych na Otwarte Wykłady Ekonomiczne prowadzone przez doświadczonych wykładowców akademickich. Od października 2020 r. do stycznia 2021 r. Otwarte Wykłady Ekonomiczne będą prowadzone w formie on-line.

Interesujesz się swoją przyszłością? Przyjdź, posłuchaj i weź udział w I edycji Otwartych Wykładów Ekonomicznych.

Ekonomia to przyszłość dla ambitnych, kreatywnych, odpowiedzialnych i ciekawych świata. Chcesz być specjalistą w dziedzinie gospodarowania zasobami finansowymi, ludzkimi, materialnymi? Zajrzyj na Otwarte Wykłady Ekonomiczne. Jeśli chcesz rozwijać się naukowo, przyjdź i posłuchaj. A może myślisz o pieniądzach i ich znaczeniu? Poznaj drogę do maksymalizacji zysków. Przygotowujesz się do olimpiad przedmiotowych związanych z ekonomią, finansami, przedsiębiorczością? Masz możliwość udziału w Otwartych Wykładach Ekonomicznych i poszerzenia swojej wiedzy.

Program Otwartych Wykładów Ekonomicznych

Wykłady odbywają się w wybrane czwartki  w godz.17.00 - 18.30.

Chcesz wiedzieć więcej o ekonomii – zapisz się! Kontakt i zapisy w celu otrzymania linku do wykładu: ekonomia@ug.edu.pl