Otwarte wykłady ekonomiczne

Organizator wydarzenia:
Wydział Ekonomiczny
Dodane przez jbereszczynska - pon., 10/02/2020 - 12:39

Zapraszamy uczniów szkół średnich oraz wszystkich chętnych na Otwarte Wykłady Ekonomiczne prowadzone przez doświadczonych wykładowców akademickich. Od października 2020 r. do stycznia 2021 r. Otwarte Wykłady Ekonomiczne będą prowadzone w formie on-line.

Interesujesz się swoją przyszłością? Przyjdź, posłuchaj i weź udział w I edycji Otwartych Wykładów Ekonomicznych.

Ekonomia to przyszłość dla ambitnych, kreatywnych, odpowiedzialnych i ciekawych świata. Chcesz być specjalistą w dziedzinie gospodarowania zasobami finansowymi, ludzkimi, materialnymi? Zajrzyj na Otwarte Wykłady Ekonomiczne. Jeśli chcesz rozwijać się naukowo, przyjdź i posłuchaj. A może myślisz o pieniądzach i ich znaczeniu? Poznaj drogę do maksymalizacji zysków. Przygotowujesz się do olimpiad przedmiotowych związanych z ekonomią, finansami, przedsiębiorczością? Masz możliwość udziału w Otwartych Wykładach Ekonomicznych i poszerzenia swojej wiedzy.

Program Otwartych Wykładów Ekonomicznych

Wykłady odbywają się w wybrane czwartki  w godz.17.00 - 18.30.

Chcesz wiedzieć więcej o ekonomii – zapisz się! Kontakt i zapisy w celu otrzymania linku do wykładu: ekonomia@ug.edu.pl