Otwarte wykłady ekonomiczne

Wydział Ekonomiczny, Sopot, ul. Armii Krajowej 119/121, Aula A
Organizator wydarzenia:
Wydział Ekonomiczny

Zapraszamy uczniów szkół średnich oraz wszystkich chętnych na Otwarte Wykłady Ekonomiczne prowadzone przez doświadczonych wykładowców akademickich.

Interesujesz się swoją przyszłością? Przyjdź, posłuchaj i weź udział w I edycji Otwartych Wykładów Ekonomicznych.
Ekonomia to przyszłość dla ambitnych, kreatywnych, odpowiedzialnych i ciekawych świata.
Chcesz być specjalistą w dziedzinie gospodarowania zasobami finansowymi, ludzkimi, materialnymi? Zajrzyj na Otwarte Wykłady Ekonomiczne.
Jeśli chcesz rozwijać się naukowo, przyjdź i posłuchaj. A może myślisz o pieniądzach i ich znaczeniu? Poznaj drogę do maksymalizacji zysków.
Przygotowujesz się do olimpiad przedmiotowych związanych z ekonomią, finansami, przedsiębiorczością? Masz możliwość udziału w Otwartych Wykładach Ekonomicznych i poszerzenia swojej wiedzy.

Chcesz wiedzieć więcej o ekonomii – zapisz się!

Pierwszy wykład już 20.02.2020 r. (czwartek) w godzinach 17.00-18.30

Zapraszamy na Wydział Ekonomiczny, Sopot, ul. Armii Krajowej 119/121, Aula A

Więcej informacji: http://ekonom.ug.edu.pl/web/biznes/index.html?lang=pl&ao=otwarte_wyklady_ekonomiczne